Temsilcilikler

logo

Fireye

Sikorsky Helikopterleri, Otis Asansör sistemleri firmalarınıda barındıran United Technologies Group (UTC) çatısı altında yer alan Amerikan orijinli FIREYE, brülör ve yanma kontrolü konusunda bir dünya devidir.

FIREYE brülör kontrol sistemleri, tüm domestik ve endüstriyel alanlarda çok geniş bir yelpazede kullanıcıya hizmet vermektedir. FIREYE'ın özellikli ürünleri, Brulör kontrol sistemlerinden, alev supervizörlüğüne, yardımcı yanma sistemlerinden, düşük emisyonlu yanma sistemlerine kadar kolay, güvenilir ve ekonomik olarak kullanılmaktadır.

60 yılı aşkın süredir hizmet veren FIREYE, doğru ve güvenilir seçim, ayrıca müşteri isteklerine göre dizayn edilmiş özel üretimi ile yanma ve kontrolü konusunda garantili çözümler sunmaktadır.
logo

Forney Corporation

1927 yılında R.H.Forney tarafından, elektrik santrallerine çeşitli tip brulör imal etmek üzere kurulan FORNEY, 1950'lerde dünyada ilk olarak remote brulör kontrolü ve fırın güvenlik sistemleri konularında araştırma, geliştirme ve dizayn konularında faaliyet göstermiştir.

1960 yılında ise, yine dünyada bir ilk olarak, FORNEY, brulör kontrol sistemlerinde "solid state" elektronik bileşenlerini kullanmaya başlamıştır.

1983 yılında, FORNEY, hizmet sahasını hızla artırarak, Kanal tipi brulörler (Duct Burners), Paket brulörler, Brulör alev gözetleme sistemleri, Brulör çakmakları ve Brulör kontrol sistemleri konularında,dünya çapında, kendi dizayn ve teknolojisini üreten hatırı sayılır bir firma olmuştur.

1990 yıllarında, bünyesine Colombia Scientific ve Anarad firmalarınıda dahil ederek, ürün gamına kazan gaz analizi ve emisyon ölçüm ve kontrol sistemlerinide eklemiştir.